Hide ads + Support us
Close this ad
  • Komandos bus burtų keliu suskirstytos į poras.
  • Bus žaidžiami du kėliniai, po kiekvieno kėlinio keičiamasi pusėmis.
  • Rungtynes laimi komanda per du kėlinius įmušusi daugiau įvarčių. Jei po dviejų kėlinių rezultatas lygus, tai žaidžiamas trečias kėlinys be laiko limito iki pirmojo įvarčio.
  • Visos komandos privalo susirinkti 21:00val, kitaip jiems bus įskaityti pralaimėjimai.
  • Visi žaidimai privalo vykti HTML platformoje.
  • Prieš turnyrą apie savo dalyvavimą komandos pasitvirtinti turi Challonge platformoje ir turnyro metu bendrauti Discord pokalbių kambaryje.
  • Taip pat yra patartina įrašinėti žaidimą su REC funkcija dėl galimų nesusipratimų.
  • Turnyras vyks Double Elimination principu (Pralaimėjusi komanda dar turės šansą kovoti dėl prizinės vietos iš lower bracketo).
  • Iškilus kėblumams rungtynių metu vadovaukitės mūsų Lygos taisyklėmis kurias rasite čia.